Interiérové dekorativní malby

Realizujeme a navrhujeme interiérové dekorativní malby, nástěnné malby, Italské dekorativní techniky, fresky, dekorativní malba obrazů, vše dle specifikace a přání klienta nebo architektonické či projektové dokumentace.

Dekorativní malby nejen v interiéru lze provádět různými technikami. Šablonové malby jsou jednou z nejstarších malířských technik a v dnešní době existují tisíce různých motivů. Šablony si sami vyrábíme, proto není problém připravit šablonu i výslednou malbu na míru.

Vysoká odolnost

Skvělá cena

Snadná údržba

Realizace

Provádíme certifikované aplikace dekorativních italských stěrek do interiérů i na fasády. Protože na současném trhu existuje nespočet různých dekorativních názvů, ve kterých se zákazník a někdy i architekt těžko vyzná.

Nevíte si rady?

Před realizací je možné vyrobit vzorek dané aplikace, aby klient mohl vidět naživo jak jeho vybraný odstín bude v interiéru vypadat, vytvoření vzorku je zcela ZDARMA. Vzorníky dekorativních aplikací máme pro naše zákazníky připravené na větších deskách, které vozíme přímo na zakázku, aby investor/klient/zákazník mohl vidět jak bude dekorace vypadat přímo na vybrané ploše. Konzultace po celé ČR je také zdarma. Budeme velice rádi pokud nás kontaktujete a probereme detaily realizace.