Designové podlahy

Designové stěrky na podlahu patří k moderním prvkům architektury dneška. Výhodou je, že vzhled můžeme ovlivnit již při jeho tvoření a můžeme ho před realizací pigmentovat do různých odstínů. Mezi vlastnosti designových podlah  řadíme odolnost vůči poškrábání, omyvatelnost tak dobrou přilnavost na různé podklady, ale také odolnost vůči trvalé vlhkosti.

Dekorativní Epoxidová broušená stěrka na podlaze v koupelnách - Tenisový areál Bukovice

Nabídka Designových podlah

Provádíme certifikované aplikace dekorativních italských stěrek na podlahy – CEM7, Stucco Italiano, Epox One. Cementové a betonové stěrky, epoxidové a polyuretanové stěrky, vše tvoří bezespárý povrch. Stěrky na podlahy se aplikují ručně hladítkem a tvoří několikavrstvou aplikační technologii. Celkem až 9 vrstev různých materiálů zaručuje, že stěrky budou odolné a sloužit majiteli co nejdéle.

Nevíte si rady?

Před realizací je možné vyrobit vzorek dané aplikace, aby klient mohl vidět naživo jak jeho vybraný odstín bude v interiéru vypadat, vytvoření vzorku je zcela ZDARMA. Vzorníky dekorativních aplikací máme pro naše zákazníky připravené na větších deskách, které vozíme přímo na zakázku, aby investor/klient/zákazník mohl vidět jak bude dekorace vypadat přímo na vybrané ploše. Konzultace po celé ČR je také zdarma. Budeme velice rádi pokud nás kontaktujete a probereme detaily realizace.