Patinové stěrky

Patinové stěrky vytváří vzhled starých uměleckých povrchů a výraznější barevné kontrasty společně se strukturami stylizuje tuto techniku do uměleckého díla. Možnosti kombinace finálního vzhledu jsou nepřeberné.

Patinová stěrka - Patina Jantar Slc Vlc od Staon.cz

Vysoká odolnost

Skvělá cena

Snadná údržba

Kde Patinové stěrky použít?

Patinová stěrka Patina Jantar line 2m brs od staon.cz

INTERIÉR

Patinové stěrky lze aplikovat v interiérech na stěny, tak i na nábytek - skříně, stoly, recepce, desky atd. Provádíme certifikované aplikace dekorativních italských stěrek do interiérů i na fasády. Protože na současném trhu existuje nespočet různých dekorativních názvů, tak Vám rádi s výběrem porádíme, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit s jakýmkoliv dotazem na tel.: +420777262865 nebo email info@staon.cz

Patinová stěrka - Patina Jantar Slc Vlc od Staon.cz

CENA

Cena realizací závisí na použitých materiálech, efektech, odstínech, velikostí a složitostí ploch. Patinové stěrky lze pigmentovat do odstínů ze vzorníků RAL i NCS a lze vybrat i finální lak. Individuální odstíny na zakázku také rádi připravíme.

Realizace

Provádíme certifikované aplikace dekorativních italských stěrek do interiérů i na fasády. Protože na současném trhu existuje nespočet různých dekorativních názvů, tak Vám rádi s výběrem porádíme, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit s jakýmkoliv dotazem na tel.: +420777262865 nebo email info@staon.cz

Nevíte si rady?

Před realizací je možné vyrobit vzorek dané aplikace, aby klient mohl vidět naživo jak jeho vybraný odstín bude v interiéru vypadat, vytvoření vzorku je zcela ZDARMA. Vzorníky dekorativních aplikací máme pro naše zákazníky připravené na větších deskách, které vozíme přímo na zakázku, aby investor/klient/zákazník mohl vidět jak bude dekorace vypadat přímo na vybrané ploše. Konzultace po celé ČR je také zdarma. Budeme velice rádi pokud nás kontaktujete a probereme detaily realizace.